Jeśli nie wiesz gdzie dobrze zjeść w Niechorzu i okolicach, Dobre Jadanie jest miejscem dla Ciebie.

Nasza restauracja jest miejscem, które powinien odwiedzić każdy sympatyk kuchni polskiej, ale nie tylko. Nasz Szef Kuchni stara się o to, aby wszystkie potrawy, trafiające na talerze naszych Gości były najwyższej jakości.

Cechujemy się dbałością o renomowane składniki, gotując jedynie ze starannie wyselekcjonowanych mięs czy warzyw. W konsekwencji tego jesteśmy w stanie utrzymać najwyższe standardy, a smak naszych potraw zapamiętasz na długo.

Oprócz standardowego menu oferujemy również specjalne menu śniadaniowe oraz potrawy dla najmłodszych Gości.

Restauracja Dobre Jadanie została stworzona z pasji i zamiłowania do tradycji oraz zacisza domowego. Pomysł powołania jej do życia zrodził się w głowie gastronomicznego entuzjasty, który długo poszukiwał właściwej drogi na stworzenie czegoś, co będzie inne, wyjątkowe. Od samego początku wiedział, co jest rdzeniem sukcesu – bez właściwego zespołu żaden projekt nie ma jakichkolwiek szans na powodzenie…

Swoją ideą oczarował niezwykle uzdolnionego Szefa Kuchni, doskonałą obsługę, oraz wszystkich tych, bez których restauracja nie mogłaby istnieć, którym oczywiście kompetentność nie jest obca. Dbając o szczegóły, restauracja wyróżnia się potrawami, które są ewenementem w dziedzinie gastronomii, jak i efektownie zaprojektowanym wyglądem lokalu.

Jesteśmy również grupą nielicznych, którzy bardzo cenią sobie opinie naszych gości, zatem twórzmy razem unikalną atmosferę, a czas spędzony w restauracji Dobre Jadanie będzie dla Was czymś niepowtarzalnym, co utkwi Wam w pamięci na długi czas.